Generální partner
Světlý režim
25. červen 2018

Karvinou prověří účastník předkola EL Górnik Zabrze

Těžká prověrka proti Górniku Zabrze čeká v úterý dopoledne na svěřence Romana Nádvorníka. Hrát se bude ve Sportovním centru Kovona od 11 hodin a vstup je zdarma.

Karvinští načali v pondělí ráno druhý týden náročné letní přípravy a po sobotním utkání s Cracovií Kraków se hned v úterý znovu představí svým fanouškům proti už tradičnímu sparingpartnerovi, kterým je silný Górnik Zabrze – čtvrtý nejlepší tým Polska uplynulé sezóny.

Trenér Roman Nádvorník by měl opět protočit dvě kompletní jedenáctky a dát šanci všem testovaným hráčům, tedy Jiřímu Pirochovi, Janu Suchanovi, Luboši Tusjakovi, Jozefu Menichovi, Danielu Marečkovi a Arielu D´Avila Ba. „Po zápase si všechno vyhodnotíme a uvidíme,“ řekl.

Čtvrtý tým Ekstraklasy se chystá na předkolo Evropské ligy a v přípravě zatím odehrál jediné utkání – o víkendu remizoval s Třincem 0:0. 

V kádru soupeře najdeme druhého nejlepší střelce polské ligy Igora Angula, jenž Karviné nasázel v posledních dvou duelech (minulé léto a v zimě) celkem tři góly, Macieje Ambrosiewicze, který hrál v MFK v ještě před třemi lety za ligový dorost, anebo Szymona Źurkowského – ten se jen těsně nevešel do konečné nominace na právě probíhající MS v Rusku.

Přípravné utkání MFK Karviná – Górnik Zabrze začne ve Sportovním centru Kovona v úterý 26. června od 11 hodin. Vstupné je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo