Generální partner
Světlý režim
25. červen 2018

Karvinou prověří účastník předkola EL Górnik Zabrze

Těžká prověrka proti Górniku Zabrze čeká v úterý dopoledne na svěřence Romana Nádvorníka. Hrát se bude ve Sportovním centru Kovona od 11 hodin a vstup je zdarma.

Karvinští načali v pondělí ráno druhý týden náročné letní přípravy a po sobotním utkání s Cracovií Kraków se hned v úterý znovu představí svým fanouškům proti už tradičnímu sparingpartnerovi, kterým je silný Górnik Zabrze – čtvrtý nejlepší tým Polska uplynulé sezóny.

Trenér Roman Nádvorník by měl opět protočit dvě kompletní jedenáctky a dát šanci všem testovaným hráčům, tedy Jiřímu Pirochovi, Janu Suchanovi, Luboši Tusjakovi, Jozefu Menichovi, Danielu Marečkovi a Arielu D´Avila Ba. „Po zápase si všechno vyhodnotíme a uvidíme,“ řekl.

Čtvrtý tým Ekstraklasy se chystá na předkolo Evropské ligy a v přípravě zatím odehrál jediné utkání – o víkendu remizoval s Třincem 0:0. 

V kádru soupeře najdeme druhého nejlepší střelce polské ligy Igora Angula, jenž Karviné nasázel v posledních dvou duelech (minulé léto a v zimě) celkem tři góly, Macieje Ambrosiewicze, který hrál v MFK v ještě před třemi lety za ligový dorost, anebo Szymona Źurkowského – ten se jen těsně nevešel do konečné nominace na právě probíhající MS v Rusku.

Přípravné utkání MFK Karviná – Górnik Zabrze začne ve Sportovním centru Kovona v úterý 26. června od 11 hodin. Vstupné je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo