Generální partner
Světlý režim
17. listopad 2020

Karvinští se připravují na sobotní zápas v Olomouci

Fotbalisté MFK najeli zpět na tradiční tréninkový mikrocyklus a připravují se na pokračování FORTUNA:LIGY, která byla tentokrát přerušena kvůli třetí podzimní reprezentační přestávce.

Státní svátek a volno? V žádném případě, trénovat se musí. Vždyť už v sobotu hrají fotbalisté MFK Karviná na Andrově stadionu v Olomouci další mistrovský zápas. Kouč Juraj Jarábek se svými asistenty naplánovali na úterní sváteční den jeden trénink v areálu U Bažantnice.

S týmem od pondělí trénují i oba navrátilci z reprezentačních srazů – Tomáš Ostrák a Christián Herc. Zatímco kvalifikace pro česká „Lvíčata“ už skončila a čekají, zda postoupí na EURO, slovenští „Sokolíci“ mají na programu odpolední duel s Lichtenštejnskem. Kvůli pěti žlutým kartám však Herc do utkání naskočit nesmí, proto se od reprezentace odpojil a je zpátky v klubu.

Karvinští se budou do pátku připravovat jednofázové a v sobotu od 16 hodin nastoupí v Olomouci k už zmíněnému utkání 8. kola FORTUNA:LIGY.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii