Generální partner
Světlý režim
11. červenec 2017

Karvinští vyzvou Zl. Moravce, ovšem nepřeje počasí

Pouze vydatný déšť trápí v místě konání soustředění karvinské fotbalisty. Místo úterního dopoledního tréninku na hřišti museli do haly, odpoledne pak cestovali na trávník do Bytči, protože ten v Terchové je podmáčený.

Bez zranění a v příjemných podmínkách uprostřed přírody se svěřenci koučů Jozefa Webera a Josefa Muchy připravují na start HET ligy. Jediným negativem je počasí, které hrubě nepřeje. „Nedá se nic dělat, v úterý jsme museli improvizovat. Dopoledne jsme strávili v hale, odpoledne se jelo do Bytče, protože trávník v Terchové je pod vodou,“ hlásil asistent Josef Mucha.

Zatím je otázkou, kde se uskuteční plánované středeční utkání se Zlatými Moravci, protože se mělo hrát právě v Terchové. „Uvidíme podle počasí, nyní opravdu nevíme,“ připustil Mucha s tím, že jinak panuje s podmínkami ohledně ubytování a stravování spokojenost. „Jen škoda toho počasí,“ zopakoval.

 Desátému týmu posledního ročníku Fortuna ligy chybí sehrát do konce přípravy poslední dva duely – ve středu s Karvinou a v sobotu s Bielskem-Bialou. Tým trenéra Juraje Jarábka posílil Martin Dobrotka, který byl na začátku přípravy na testech právě v Karviné. Na spadnutí je také údajně angažmá útočníka Lubomíra Urgely, který je stále hráčem MFK Karviná, ale loňskou sezónu strávil v ostravském Baníku.

Sedmadvacetiletý slovenský útočník zkoušel během léta štěstí v týmu Bielsko-Biala, nyní to vypadá, že by se však mohl vrátit domů na Slovensko. V minulém zápase (pro něj prvním v dresu FC ViOn) se hned uvedl gólem do sítě maďarského Puskás Akádemia FC.

Přípravné utkání FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Karviná začne ve středu 12. července v 16 hodin v Bytči (původně se mělo hrát v Terchové, ale zaúřadovala nepřízeň počasí).

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii