Generální partner
Světlý režim
18. listopad 2019

Karvinští začali s přípravou na Plzeň

V pondělí po obědě se sešel celý tým v kabině a začal s přípravou na nedělní domácí utkání proti Plzni, které bude pro trenéra Juraje Jarábka premiérou na lavičce MFK.

S odhodláním a vyčištěnou hlavou zahájili tréninkový týden s nedělním vrcholem fotbalisté MFK. Na tréninku se trenéru Jarábkovi hlásili všichni hráči.

Trenér brankářů Branislav Rzeszoto měl dokonce k dispozici hned šestici svých svěřenců – Martina Pastornického, Libora Hrdličku, Vladimíra Neumana, gólmany ligového dorostu U19 Viliama Hynka s Jakubem Drobkem a dorazil také Jiří Ciupa, který hostuje ve Frýdku-Místku, ale pravidelně několik tréninků v měsíci absolvuje ve svém mateřském klubu.

Karvinští mají po třetí reprezentační přestávce na svém kontě 11 bodů a v tabulce jim patří patnáctá pozice. Do konce podzimu zbývají čtyři kola! Tři neděle po sobě narazí na Plzeň, Slavii a Olomouc. Poslední kolo tohoto kalendářního roku je na programu o víkendu 14. a 15. prosince. Karviná zajíždí do Liberce, kde nastoupí proti Slovanu v sobotu odpoledne…

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii