Generální partner
Světlý režim
27. červen 2017

Karvinští změří síly s Cracovií Kraków

Ve městě, které je považováno za jedno z hlavních polských turistických center, čeká na karvinské fotbalisty druhý letní test.
Svěřenci Jozefa Webera odcestují do dějiště utkání ve středu po obědě. V autobuse už ovšem nebude dvojice zkoušených hráčů Martin Dobrotka a Filip Hlúpik. „Jejich testování jsme ukončili. Ostatní chceme vidět i ve středu,“ řekl kouč Weber. 

Do zápasu by ovšem měl naskočit třeba Tomáš Wágner, který sobotní utkání s Baníkem Ostrava vynechal. „Místo zápasu jsem absolvoval trénink,“ podotkl. Karvinští mají za sebou deset dnů tvrdé letní dřiny a zaznamenali příchod jedné posily v podobě univerzála Petera Štepanovského z Dunajské Stredy. Dotáhla se také jednání o přestupu Tomáše Wágnera z Jablonce a Jana Kalabišky z Mladé Boleslavi. 

O dalších potenciálních posilách se jedná. Blízko finální dohody je angažování slovenského stopera Jozefa Piačka, který naposledy působil v Podbeskidzie Bielsko-Biala a ve středu by měl nastoupit.

Cracovia Kraków je ve stejné fázi přípravy, celý tým čeká také druhý přípravný duel. V tom prvním prohrál se Sandecja Nowy Sacz 0:1. Kouč Michal Probierz by rád své svěřence kvalitně připravil a bojoval s nimi o lepší umístění, než v nedávno skončené sezóně. Cracovia Kraków totiž v Ekstraklase 2016/2017 obsadila konečné 14. místo, tedy první nesestupové. 

Utkání Cracovia Kraków – MFK Karviná začíná ve středu 28. června v 17 hodin v klubovém tréninkovém centru.
Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň