Generální partner
Světlý režim
28. leden 2013

Kemp na Slovensku zpestří dvě utkání

V úterý dopoledne odjíždí Karviná na pětidenní kemp do Zlatých Moravců, kde bude mít základnu a vhodné tréninkové podmínky k ladění formy. Domů se výprava vrátí v sobotu večer. Během slovenské mise odehrají Karvinští také dvě přípravná utkání.

Za soupeře bude mít karvinský tým dva účastníky Corgoň ligy. Hned v úterý to bude Senica a v sobotu na cestě zpátky do Česka také Dukla Banská Bystrica. Jinak se celý přípravný kemp bude odehrávat ve Zlatých Moravcích. „Jsou tam výborné podmínky pro přípravu. Během těch pár dní se zaměříme především na herní a taktické věci, ale chybět nebude také kondiční stránka,“ prozradil náplň soustředění trenér Petr Mašlej.

Celá výprava kromě realizačního týmu čítá 23 hráčů včetně tří brankářů: Lukáš Paleček, Tomáš Hájek, Bronislav Pindroch a do pole: Ondřej Cverna, Tomáš Hrtánek, Matěj Fiala, David Mikula, Jakub Hottek, Václav Cverna, Tomáš Knötig, Vladimír Mišinský, Roman Fischer, Richard Vaněk, Peter Hoferica, Aleš Besta, Jakub Legierski, Martin Limanovský, David Puškáč, Elvist Ciku, Richard Vaclík, Mariusz Sobala, Milan Machalický a Jakub Rolinc. Poslední dva jmenování plus brankář Pindroch pokračují ve zkoušce a trenéři je budou dál testovat. Josef Hoffmann s Marcelem Cudrákem mají zdravotní potíže a budou se připravovat dle vypracovaného individuálního plánu doma a s týmem tedy neodcestují.

V úterý odpoledne od 14 hodin bude prvním soupeřem FK Senica, po podzimu třetí celek slovenské nejvyšší soutěže. Senica má za sebou prozatím čtyři přípravná utkání s bilanci dvou výher (Ružiná 2:1, HFK Olomouc 1:0) a dvou porážek (Zlín 0:2 a Slovácko 0:1). Pro slovenský tým bude úterní zápas předposlední před odletem na soustředění do Turecka.Více fotografií z odjezdu najdete na faceboooku MFK OKD Karviná.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo