Generální partner
Světlý režim
28. leden 2013

Kemp na Slovensku zpestří dvě utkání

V úterý dopoledne odjíždí Karviná na pětidenní kemp do Zlatých Moravců, kde bude mít základnu a vhodné tréninkové podmínky k ladění formy. Domů se výprava vrátí v sobotu večer. Během slovenské mise odehrají Karvinští také dvě přípravná utkání.

Za soupeře bude mít karvinský tým dva účastníky Corgoň ligy. Hned v úterý to bude Senica a v sobotu na cestě zpátky do Česka také Dukla Banská Bystrica. Jinak se celý přípravný kemp bude odehrávat ve Zlatých Moravcích. „Jsou tam výborné podmínky pro přípravu. Během těch pár dní se zaměříme především na herní a taktické věci, ale chybět nebude také kondiční stránka,“ prozradil náplň soustředění trenér Petr Mašlej.

Celá výprava kromě realizačního týmu čítá 23 hráčů včetně tří brankářů: Lukáš Paleček, Tomáš Hájek, Bronislav Pindroch a do pole: Ondřej Cverna, Tomáš Hrtánek, Matěj Fiala, David Mikula, Jakub Hottek, Václav Cverna, Tomáš Knötig, Vladimír Mišinský, Roman Fischer, Richard Vaněk, Peter Hoferica, Aleš Besta, Jakub Legierski, Martin Limanovský, David Puškáč, Elvist Ciku, Richard Vaclík, Mariusz Sobala, Milan Machalický a Jakub Rolinc. Poslední dva jmenování plus brankář Pindroch pokračují ve zkoušce a trenéři je budou dál testovat. Josef Hoffmann s Marcelem Cudrákem mají zdravotní potíže a budou se připravovat dle vypracovaného individuálního plánu doma a s týmem tedy neodcestují.

V úterý odpoledne od 14 hodin bude prvním soupeřem FK Senica, po podzimu třetí celek slovenské nejvyšší soutěže. Senica má za sebou prozatím čtyři přípravná utkání s bilanci dvou výher (Ružiná 2:1, HFK Olomouc 1:0) a dvou porážek (Zlín 0:2 a Slovácko 0:1). Pro slovenský tým bude úterní zápas předposlední před odletem na soustředění do Turecka.Více fotografií z odjezdu najdete na faceboooku MFK OKD Karviná.

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo