Generální partner
Světlý režim
7. říjen 2019

Kvalifikace Ondrášovka Cupu v Karviné

Kategorie U8 až U13 čekají během října kvalifikační turnaje neoficiálního mistrovství republiky. Jedna kvalifikační skupina každé kategorie se odehraje také v Karviné, konkrétně ve Sportovním centru Kovona. Startuje se už toto úterý a středu.

8. října U8, 9. října U9, 15. října U10, 16. října U11, 22. října U12 a 23. října U13. Úterky a středy v říjnu budou patřit tuhým bojům o postup na finálové turnaje jednotlivých kategorií, které se budou konat v květnu a červnu příštího roku.

Sportovní centrum Kovona přivítá mladé fotbalisty, v tomto týdnu kategorie U8 a U9. Hrát se bude na umělé trávě, systémem 4+1 každý s každým. Na finálový turnaj postoupí vždy první dva nejlepší týmy a sedm nejlepších z třetích míst (kvalifikačních turnajů je vždy 8).

V minulé sezóně se tři týmy MFK dostaly na finálové turnaje. „Tím, že letos pořádáme všechny kvalifikace, by bylo fajn, kdyby naši kluci dokonale využili domácího prostředí. Postup čtyř týmů by byl skvělý výsledek,“ vyhlásil cíl za MFK Karviná Tomáš Červenka.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii