Generální partner
Světlý režim
14. prosinec 2015

Kvarteto hráčů nechybělo na podzim ani minutu!

To tady dlouho nebylo. Branislav Pindroch, Jan Růžička, Pavel Dreksa a Mihailo Jovanović nejenže zasáhli do všech utkání během podzimní části FNL, ale odehráli v nich celou porci minut.

Celkem 22 hráčů poslal na hřiště trenér Jozef Weber během podzimní části sezóny 2015/2016, do které započítáváme i předehrávku se Znojmem. Hned osm borců nastoupilo ke všem utkáním, ale jen čtyři - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović odehráli maximální počet minut. Před magickou tisícovku minut se dostalo také osm fotbalistů.

Naopak aspoň jedno utkání odehráli Byrtus, Panák, Kurušta a Duda. V dalším přehledu, který přineseme ve středu, se zaměříme na střelce, brankáře, žluté a červené karty.

Celkem odehraných minut (max. 1350)

1350 - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, 1313 – Budínský, 1311 – Eismann, 1200 – Sedlák, 1125 – Moravec, 950 – Urgela, 810 – Šisler, 737 – Sivrić, 459 – Fiala, 386 – Juřena, 366 – Zelený, 239 – Puchel, 218 – Lupčo, 174 – Glaser, 112 – Vaněk, 12 – Byrtus, 10 – Panák, 7 – Kurušta, 5 – Duda.

Celkem odehraných zápasů (max. 15)

15 – Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, Budínský, Eismann, Sedlák, Urgela, 13 – Moravec, Sivrić, 11 – Fiala, Juřena, 10 – Puchel, 9 – Šisler, 6 – Glaser, 5 – Zelený, 4 – Lupčo, 3 – Vaněk,  1 - Byrtus, Panák, Kurušta, Duda. 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo