Kvarteto hráčů nechybělo na podzim ani minutu!

14.12.2015 | redakce

Kvarteto hráčů nechybělo na podzim ani minutu! To tady dlouho nebylo. Branislav Pindroch, Jan Růžička, Pavel Dreksa a Mihailo Jovanović nejenže zasáhli do všech utkání během podzimní části FNL, ale odehráli v nich celou porci minut.

Celkem 22 hráčů poslal na hřiště trenér Jozef Weber během podzimní části sezóny 2015/2016, do které započítáváme i předehrávku se Znojmem. Hned osm borců nastoupilo ke všem utkáním, ale jen čtyři - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović odehráli maximální počet minut. Před magickou tisícovku minut se dostalo také osm fotbalistů.

Naopak aspoň jedno utkání odehráli Byrtus, Panák, Kurušta a Duda. V dalším přehledu, který přineseme ve středu, se zaměříme na střelce, brankáře, žluté a červené karty.

Celkem odehraných minut (max. 1350)

1350 - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, 1313 – Budínský, 1311 – Eismann, 1200 – Sedlák, 1125 – Moravec, 950 – Urgela, 810 – Šisler, 737 – Sivrić, 459 – Fiala, 386 – Juřena, 366 – Zelený, 239 – Puchel, 218 – Lupčo, 174 – Glaser, 112 – Vaněk, 12 – Byrtus, 10 – Panák, 7 – Kurušta, 5 – Duda.

Celkem odehraných zápasů (max. 15)

15 – Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, Budínský, Eismann, Sedlák, Urgela, 13 – Moravec, Sivrić, 11 – Fiala, Juřena, 10 – Puchel, 9 – Šisler, 6 – Glaser, 5 – Zelený, 4 – Lupčo, 3 – Vaněk,  1 - Byrtus, Panák, Kurušta, Duda.

• Sestřih slezského derby
dnes - Karvinští v pondělí prohráli doma s Ostravou, byť měli více gólových šancí. Na sestřih toho nejzajímavějšího se podívejte ZDE.

• B-tým: V pátek další přátelák
dnes - Rezervní celek MFK Karviná čeká v pátek odpoledne těžká prověrka - na hřišti v Šilheřovicích vyběhne k duelu s třetiligovými Petřkovicemi. Začátek utkání je v 17 hodin.

• Slezské derby: VYPRODÁNO
včera - Pondělní duel bude sledovat zcela zaplněný Městský stadion v Karviné-Ráji! V 10 hodin ráno z prodejních míst zmizely poslední vstupenky. Pokladny tak zůstanou zavřené!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D5-řada 7- sedadlo 30, b) sektor C4-řada 1-sedadlo 6, c) sektor C4-řada 1-sedadlo 9, d) sektor D6-řada 8-sedadlo 28. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Baníku Ostrava budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Triumf U19 v Banské Bystrici
před 3 dny - Ligový dorost U19 zvítězil na třídenním mezinárodním turnaji v Banské Bystrici, kde třikrát vyhrál a jednou remizoval. Navíc Jaroslav Streit byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. MFK-Podbrezová, 1:0, MFK-Diosgyöri 2:0, MFK-Zlín 1:0, MFK-Banská Bystrica 1:1.

• Na Hané v sobotu 10. srpna
19.7. - Druhou srpnovou sobotu se Karvinští představí v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu v Olomouci. Čas výkopu byl stanoven na 17 hodin.

• Hanousek si jednou nezahraje
18.7. - Disciplinární komise LFA ve čtvrtek podle očekávání uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání pro Marka Hanouska, který byl po druhé žluté kartě vyloučen v neděli na půdě Mladé Boleslavi. Hanousek tak vynechá pondělní derby proti Ostravě!

• B-tým: doma v neděli dopoledne
17.7. - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.