Generální partner
Světlý režim
14. prosinec 2015

Kvarteto hráčů nechybělo na podzim ani minutu!

To tady dlouho nebylo. Branislav Pindroch, Jan Růžička, Pavel Dreksa a Mihailo Jovanović nejenže zasáhli do všech utkání během podzimní části FNL, ale odehráli v nich celou porci minut.

Celkem 22 hráčů poslal na hřiště trenér Jozef Weber během podzimní části sezóny 2015/2016, do které započítáváme i předehrávku se Znojmem. Hned osm borců nastoupilo ke všem utkáním, ale jen čtyři - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović odehráli maximální počet minut. Před magickou tisícovku minut se dostalo také osm fotbalistů.

Naopak aspoň jedno utkání odehráli Byrtus, Panák, Kurušta a Duda. V dalším přehledu, který přineseme ve středu, se zaměříme na střelce, brankáře, žluté a červené karty.

Celkem odehraných minut (max. 1350)

1350 - Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, 1313 – Budínský, 1311 – Eismann, 1200 – Sedlák, 1125 – Moravec, 950 – Urgela, 810 – Šisler, 737 – Sivrić, 459 – Fiala, 386 – Juřena, 366 – Zelený, 239 – Puchel, 218 – Lupčo, 174 – Glaser, 112 – Vaněk, 12 – Byrtus, 10 – Panák, 7 – Kurušta, 5 – Duda.

Celkem odehraných zápasů (max. 15)

15 – Pindroch, Růžička, Dreksa, Jovanović, Budínský, Eismann, Sedlák, Urgela, 13 – Moravec, Sivrić, 11 – Fiala, Juřena, 10 – Puchel, 9 – Šisler, 6 – Glaser, 5 – Zelený, 4 – Lupčo, 3 – Vaněk,  1 - Byrtus, Panák, Kurušta, Duda. 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii