Generální partner
Světlý režim
27. leden 2023

Ľubomír Luhový střídá na pozici asistenta trenéra Radomíra Korytáře

Na startu zimní přípravy došlo ke změně na postu asistenta trenéra. Novým kolegou hlavního trenéra Tomáše Hejduška je bývalý slovenský útočník Ľubomír Luhový.

Pětapadesátiletý Luhový, který se k A-týmu přesouvá z pozice asistenta trenéra staršího ligového dorostu U19, ke změně uvedl: „Jsem součástí profesionálního klubu. Budu se snažit pomoci a díky svým zkušenostem a znalostem odvést maximum pro jasně daný cíl,“ podotkl bývalý československý a slovenský reprezentant, který prošel ve své aktivní kariéře zajímavými destinacemi - hrál například v Japonsku za Urawu Red Diamonds.

Změna od začátku zimní přípravy nastala i na pozici fyzioterapeuta, kdy Martina Krásného vystřídal Vítek Císař.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo