Generální partner
Světlý režim
27. květen 2021

Lukáš Čmelík má novou dvouletou smlouvu

O své další budoucnosti už má Lukáš Čmelík jasno. Slovenský křídelník s desítkou na zádech bude pokračovat v dresu MFK Karviná.

Vedení klubu dalo během podzimní části Čmelíkovi šanci na restart své kariéry. Zdá se, že to byl dobrý krok. „S Lukášem jsme spokojení. V posledních zápasech ukazuje svůj potenciál, má formu. Jsme rádi, že u nás bude i nadále působit,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk s tím, že Lukáš Čmelík má v Karviné smlouvu na další dvě sezóny.

Autora dvou gólů a dvou asistencí, který stihl za MFK od svého listopadového příchodu jednadvacet duelů, chválí i trenér MFK Jozef Weber. „Čmelo je nový objev pro fanoušky, mají ho rádi. On je přesně ten typ rychlonohého hráče, kterého potřebujeme,“ prohlásil Weber.

Pětadvacetiletý slovenský fotbalista poprvé oblékl dres MFK v prosinci na půdě Plzně, kde Karvinští zvítězili 1:0. Celkem odehrál 1246 minut, v posledních pěti zápasech chyběl na trávníku pouhou minutu. Celkem čtyřikrát jej fanoušci zvolili hráčem utkání. „Karviná mi dala šanci a myslím si, že jsem to uchopil za správný konec, což snad dokazuji přímo na hřišti. Pomyslný zlom přišel s příchodem trenéra Webera, od té doby jsem začal hrávat téměř celé zápasy a daří se mi. Věřím, že na kvalitní výkony navážu i v nové sezóně,“ prohlásil Lukáš Čmelík.

Číslo 10 tak zůstává v Karviné obsazené, což je skvělá zpráva i pro fanoušky MFK, kteří si slovenského fotbalistu oblíbili!


Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná