Generální partner
Světlý režim
12. leden 2022

Lukáš Holík mění Opavu za Karvinou

Kreativní záložník a odchovanec Zlína se vrací do nejvyšší soutěže. Lukáš Holík rozvázal smlouvu v Opavě a domluvil se na novém angažmá v Karviné. K týmu se připojil ve středu.

Lukáše Holíka znají fanoušci ze Zlína, Dukly Praha a Opavy. Do Opavy přišel s vizitkou jednoho z nejlepších hráčů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY - ve druhé nejvyšší soutěži nastřílel za armádní klub v sezóně 2019/2020 jedenáct branek, což mu vyneslo angažmá v prvoligové Opavě. Přestože ale Slezský FC v minulé sezóně spadl o patro níž, Holík zůstal.

Během podzimní části aktuální sezóny se stal naprosto nepostradatelným článkem týmu trenéra Romana Westa. Zasáhl do šestnácti utkání, vstřelil čtyři góly. „Lukáš je poctivý a zkušený fotbalista. Navíc u nás obnoví spolupráci s trenérem Páníkem, ve Zlíně jim to fungovalo. Věřím, že pro nás bude velkou posilou,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Devětadvacetiletý fotbalista má na svém kontě 132 prvoligových startů. Dvanáctkrát se mu podařilo skórovat a dvanáctkrát dokázal na gól přihrát. Kouč Bohumil Páník jeho návrat s radostí kvituje. „Ve Zlíně i v Dukle čísla měl, to samé v Opavě. Lukáš je produktivní, gólový hráč. Věřím, že nám určitě na jaře pomůže,“ podotkl Páník.


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo