Generální partner
Světlý režim
5. březen 2018

Lvíčata znovu v Karviné, lístky v prodeji od soboty

Do Slezska se opět vrací reprezentační jednadvacítka. Ovšem tentokrát nepůjde o žádný přátelák, nýbrž o důležitý kvalifikační duel proti Chorvatsku. Utkání se uskuteční v pátek 23. března od 16 hodin a vstupenky budou stát 100 Kč.
Už potřetí po rekonstrukci Městského stadionu v Karviné-Ráji si Fotbalová asociace České republiky vybrala karvinský prvoligový stánek za dějiště mezistátního utkání. 

Ovšem pozor – poprvé půjde o kvalifikační duel. „S tamním zázemím, moderním stadionem a ubytováním máme jen ty nejlepší zkušenosti. Přesně před rokem jsme na stejném místě porazili v přípravě Slovensko 4:1. Kulisa byla výborná a my věříme, že i na tento kvalifikační zápas to bude podobné. Jsme přesvědčeni, že fanoušci přijdou v hojném počtu,“ prohlásil mluvčí reprezentace do 21 let Jaroslav Kolář.

Distribuce vstupenek na toto důležité utkání bude probíhat výhradně v Karviné, vstupenky si fanoušci přes internet nezakoupí. Cena byla stanovena na 100 Kč/ks. „Jelikož nejsme pořadatelem utkání, tak jsme o distribuci vstupenek nerozhodovali a klubové permanentky neplatí. Každopádně jsme zatím obdrželi 962 vstupenek do sektorů C4, D3, D4 a D5. Vstupenky nejsou na konkrétní místo, pouze do sektoru. Až se tato kvóta vyčerpá, dotisknou se další,“ informovala Pavla Žebroková z oddělení ticketingu, která ve spolupráci s fotbalovou asociací má distribuci vstupenek na starosti. 

Předprodej bude zahájen před sobotním utkáním se Spartou (10.3.2017 od 13:45 hodin). Další dny předprodeje zatím nejsou plánovány. „Čekáme, že hlavní nápor bude před samotným utkáním,“ dodala Pavla Žebroková.

DŮLEŽITÉ INFORMACE V BODECH
  • 962 vstupenek v ceně 100 Kč/ks (v případě potřeby se další dotisknou)
  • Start předprodeje na pokladnách před sobotním utkáním s AC Sparta Praha
  • Vstupenky pouze do sektoru, bez čísla řady a sedadla
  • Na každé pokladně se budou prodávat lístky do příslušného sektoru (pokladna č. 2 u sektorů C = vstupenka do sektorů C4, pokladna č. 3 u sektorů D = vstupenka do sektorů D3, D4 a D5
  • Prodej před samotným utkáním na stejném principu jako u předchozího bodu
Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii