Generální partner
Světlý režim
21. červen 2010

MFK OKD Karviná zahájila letní přípravu

Fotbalisté MFK OKD Karviná dnes zahájili letní přípravu. Na zahajovacím tréninku se kouči Balcárkovi hlásil kompletní kádr. Chyběl jen Ondřej Ficek, který je operaci ramene.

O půl třetí odpoledne bylo na Městském stadionu rušno. Po dvoutýdenním zaslouženém odpočinku se hráči sešli k prvnímu tréninku. Po nafasování nezbytných věcí zamířili na Kovonu, kde si pod dohledem tria trenérů zahráli fotbálek.

Zatímco fotbalisté polykali první dávky přípravy, jejich počínání sledoval jak předseda fotbalového klubu Jan Wolf, tak i sportovní manager Petr Mašlej. A právě sportovní manager je v poslední době nejvíce sledovanou osobou. Po dohodě s trenérem Balcárkem oznámí jména prvních posil. Na ty si však budou muset fotbaloví fanoušci ještě nějaký čas počkat. „Chápu, že všechny zajímá, kdo posílí náš kádr. Zatím je vše ve stádiu jednání, proto prozatím nebudeme zveřejňovat jakákoliv jména případných posil. Jakmile uzavřeme s novými hráči smlouvu, budeme o tom sportovní veřejnost informovat prostřednictvím našich klubových webových stránek,“ slibuje sportovní manager Petr Mašlej.

Jedinou jistotou jsou odchody některých hráčů. Karvinou již opustil Adrian Čeman a Vladimír Staš. Zelenobílý dres neoblékne ani Hervé Tchami či Marek Kostoláni. Na zkušenou do Polska odchází kapitán Jan Buryán, a stejným směrem zamířil i Marcin Pontus.

Fanoušci mohou poprvé spatřit náš tým v akci tuto sobotu, kdy od 17:00 hodin sehrajeme přípravný zápas v Petrovicích s místní Lokomotivou. Doma se MFK OKD Karviná představí až 3. července v duelu s polským Radzionkowem. Ještě předtím si naši hráči „odskočí“ do Kravař, kde odehrají utkání s ambiciózní Senicí.

Přinášíme Vám krátkou fotogalerii ze zahajovacího tréninku.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná