Generální partner
Světlý režim
13. únor 2012

Máme ještě dost času na sehrání, míní Tomáš Jursa

Karvinský záložník Tomáš Jursa se vyjádřil k letošní zimní přípravě a poslednímu přípravnému utkání proti TS Podbeskidzie.

V sobotním utkání Jursa nastoupil ve středu zálohy s uzdraveným Vladimírem Mišinským. "Měl jsem za úkol hlídat defenzívu. S Vláďou se mi hrálo dobře, už se do toho po viróze dostává. Zachvíli bude stoprocentní," řekl Jursa.

V Polsku se hrálo na přírodním trávníku, podle Jursy utkání kvůli špatnému terénu příliš fotbalové krásy nenabídlo. "Hřiště bylo zmrzlé, nešlo kombinovat, spíše se jen nakopávalo. Určitě bylo pozitivní, že jsme udrželi čisté konto."

V zimním přípravě měla Karviná plno zraněných, zdravotní problémy se nevyhnuly ani mladému středopolaři. "Na soustředění mi po tréninku oteklo koleno, měl jsem několik dnů pauzu. Letošní příprava je specifická, kromě zraněných nám dělalo problémy počasí, museli jsme několikrát trénovat v hale. Ale máme ještě tři týdny na sehrání, to je dost času. Vše bude v pořádku," uzavřel autor šesti podzimních druholigových branek.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná