Generální partner
Světlý režim
14. únor 2017

Manko v tréninku doženu, tvrdí uzdravený Jovanović

Další nucenou pauzu musel zkousnout navrátilec do karvinského dresu Mihailo Jovanović. V generálce s Opavou se však vrátil na hřiště a podle vlastních slov se cítil dobře. Co se mu vlastně během ledna přihodilo?
Vůbec poprvé mohli fanoušci v neděli vidět stopera Mihaila Jovanoviće po jeho zimním příchodu v zápasovém zatížení. Proti Opavě odehrál celý druhý poločas bez viditelnějších problémů. „Cítil jsem se dobře, to mě těší. Po dobu soustředění v Turecku jsem měl individuální plán a makal na sobě v rámci možností. Samozřejmě mi chybí herní praxe a fyzická kondice. Ale všechno doženu, o to nemám strach,“ řekl Jovanović.

Už minulý rok v dresu Zbrojovky dost času promarodil. Po návratu do Karviné, s kterou se rozloučil v zimě 2015, věřil, že má zdravotní peripetie za sebou – jenže ouha! „Bohužel, smůla. Na tréninku ve skluzu mě někdo nabral, podvrtnul jsem si kotník a natáhl si postranní vazy v nártu. Bylo potřeba to léčit, měl jsem naordinovaný klid. Potom jsem se postupně zapojoval do tréninku v posilovně a začal jsem i běhat. Nyní jsem už k dispozici,“ hlásil Jovi.

Srbského stopera potěšilo, že se celému týmu podařilo zápas s Opavou dotáhnout aspoň k remíze. „První poločas nebyl dobrý, trenér sestavu namixoval. S klukama na střídačce jsme si říkali, že musíme víc zamakat a to se podařilo. Pokud si dobře vzpomínám, tak soupěř ve druhé půli neměl kromě ojedinělé chyby před gólem žádnou vážnější akci. Asi jsme to tedy zvládli,“ zakončil Mihailo Jovanović s vyhlídkami lepších zítřků. Zranění už bylo dost! 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii