Mlade talenty

Manko v tréninku doženu, tvrdí uzdravený Jovanović

14.02.2017 | redakce
 

Manko v tréninku doženu, tvrdí uzdravený Jovanović Další nucenou pauzu musel zkousnout navrátilec do karvinského dresu Mihailo Jovanović. V generálce s Opavou se však vrátil na hřiště a podle vlastních slov se cítil dobře. Co se mu vlastně během ledna přihodilo?

 

Vůbec poprvé mohli fanoušci v neděli vidět stopera Mihaila Jovanoviće po jeho zimním příchodu v zápasovém zatížení. Proti Opavě odehrál celý druhý poločas bez viditelnějších problémů. „Cítil jsem se dobře, to mě těší. Po dobu soustředění v Turecku jsem měl individuální plán a makal na sobě v rámci možností. Samozřejmě mi chybí herní praxe a fyzická kondice. Ale všechno doženu, o to nemám strach,“ řekl Jovanović.

Už minulý rok v dresu Zbrojovky dost času promarodil. Po návratu do Karviné, s kterou se rozloučil v zimě 2015, věřil, že má zdravotní peripetie za sebou – jenže ouha! „Bohužel, smůla. Na tréninku ve skluzu mě někdo nabral, podvrtnul jsem si kotník a natáhl si postranní vazy v nártu. Bylo potřeba to léčit, měl jsem naordinovaný klid. Potom jsem se postupně zapojoval do tréninku v posilovně a začal jsem i běhat. Nyní jsem už k dispozici,“ hlásil Jovi.

Srbského stopera potěšilo, že se celému týmu podařilo zápas s Opavou dotáhnout aspoň k remíze. „První poločas nebyl dobrý, trenér sestavu namixoval. S klukama na střídačce jsme si říkali, že musíme víc zamakat a to se podařilo. Pokud si dobře vzpomínám, tak soupěř ve druhé půli neměl kromě ojedinělé chyby před gólem žádnou vážnější akci. Asi jsme to tedy zvládli,“ zakončil Mihailo Jovanović s vyhlídkami lepších zítřků. Zranění už bylo dost! 

• V úterý a středu na žáky
dnes - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
včera - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
před 2 dny - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem