Generální partner
Světlý režim
20. září 2011

Martin Motyčka má věrného fanouška

Obránce Martin Motyčka v sobotu jediným gólem rozhodl o vítězství Karviné nad Zlínem a možná mu k tomu pomohla podpora svého fanouška a jmenovce Davida Motyčky, s nímž se před utkáním sešel.

Talentovaný hráč přípravky David Motyčka nedávno oslavil osmileté narozeniny a jeho vysněným dárkem bylo setkání se svým fotbalovým vzorem Martinem Motyčkou. Přání se mu splnilo. "Martina Motyčku obdivuji, má stejné příjmení a dává hodně branek," řekl Motyčka junior.

Radost ze setkání měl i Martin Motyčka. "Že mám takového fanouška mě velmi mile překvapilo, vůbec jsem to nečekal," těšilo karvinského zadáka.

Oba hráči si na trávníku Městského stadionu pohráli s míčem a vyměnili několik přihrávek. "David má talent, umí toho rozhodně více než já v jeho letech," hodnotil mladého klučinu Martin Motyčka. "Teď by se měl fotbalem hlavně bavit, s přibývajícím věkem na sobě bude muset pracovat a obětovat tomu všechno," dodal.

Motyčka junior si také odnesl dva narozeninové dárky. "Dostal jsem čokoládu a malý dres," radoval se klučina z přípravky.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?