Mlade talenty

Martin Motyčka má věrného fanouška

20.09.2011 | David Kubáň
 

Martin Motyčka má věrného fanouška Obránce Martin Motyčka v sobotu jediným gólem rozhodl o vítězství Karviné nad Zlínem a možná mu k tomu pomohla podpora svého fanouška a jmenovce Davida Motyčky, s nímž se před utkáním sešel.

 

Talentovaný hráč přípravky David Motyčka nedávno oslavil osmileté narozeniny a jeho vysněným dárkem bylo setkání se svým fotbalovým vzorem Martinem Motyčkou. Přání se mu splnilo. "Martina Motyčku obdivuji, má stejné příjmení a dává hodně branek," řekl Motyčka junior.

Radost ze setkání měl i Martin Motyčka. "Že mám takového fanouška mě velmi mile překvapilo, vůbec jsem to nečekal," těšilo karvinského zadáka.

Oba hráči si na trávníku Městského stadionu pohráli s míčem a vyměnili několik přihrávek. "David má talent, umí toho rozhodně více než já v jeho letech," hodnotil mladého klučinu Martin Motyčka. "Teď by se měl fotbalem hlavně bavit, s přibývajícím věkem na sobě bude muset pracovat a obětovat tomu všechno," dodal.

Motyčka junior si také odnesl dva narozeninové dárky. "Dostal jsem čokoládu a malý dres," radoval se klučina z přípravky.

• Sestřih slezského derby
dnes - Karvinští v pondělí prohráli doma s Ostravou, byť měli více gólových šancí. Na sestřih toho nejzajímavějšího se podívejte ZDE.

• B-tým: V pátek další přátelák
dnes - Rezervní celek MFK Karviná čeká v pátek odpoledne těžká prověrka - na hřišti v Šilheřovicích vyběhne k duelu s třetiligovými Petřkovicemi. Začátek utkání je v 17 hodin.

• Slezské derby: VYPRODÁNO
včera - Pondělní duel bude sledovat zcela zaplněný Městský stadion v Karviné-Ráji! V 10 hodin ráno z prodejních míst zmizely poslední vstupenky. Pokladny tak zůstanou zavřené!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D5-řada 7- sedadlo 30, b) sektor C4-řada 1-sedadlo 6, c) sektor C4-řada 1-sedadlo 9, d) sektor D6-řada 8-sedadlo 28. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Baníku Ostrava budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Triumf U19 v Banské Bystrici
před 3 dny - Ligový dorost U19 zvítězil na třídenním mezinárodním turnaji v Banské Bystrici, kde třikrát vyhrál a jednou remizoval. Navíc Jaroslav Streit byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. MFK-Podbrezová, 1:0, MFK-Diosgyöri 2:0, MFK-Zlín 1:0, MFK-Banská Bystrica 1:1.

• Na Hané v sobotu 10. srpna
19.7. - Druhou srpnovou sobotu se Karvinští představí v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu v Olomouci. Čas výkopu byl stanoven na 17 hodin.

• Hanousek si jednou nezahraje
18.7. - Disciplinární komise LFA ve čtvrtek podle očekávání uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání pro Marka Hanouska, který byl po druhé žluté kartě vyloučen v neděli na půdě Mladé Boleslavi. Hanousek tak vynechá pondělní derby proti Ostravě!

• B-tým: doma v neděli dopoledne
17.7. - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem