Generální partner
Světlý režim
23. září 2009

Martin Suchý přichází do Karviné

Na hostování přichází do MFK OKD Karviná 26 - letý slovenský obránce Martin Suchý. Tento urostlý bek vystřídal ve své kariéře tři kluby. Ze Slovanu Bratislava přestoupil do tehdy prvoligového Baníku Most. A z Mostu zamířil do týmu AGOVV Apeldoorn, jenž hraje druhou holandskou ligu.

Další změnou v karvinském kádru je přeřazení Filipa Juroszka do rezervního týmu. „Za celý rok a půl nastoupil pouze v jediném utkání od začátku. Z tohoto důvodu a z důvodu tréninkové morálky byl poslán do B mužstva,“ vysvětlil sportovní manager Petr Mašlej.

„K týmu se připojili i dva cizinci, kteří jsou zde na zkoušku. Prvním je řecký záložník Elvis Kabashi z Arisu Soluň. Druhým zkoušeným hráčem je Rakušan Dino Medjedovic hrající na postu útočníka,“ okomentoval případné posily sportovní manager Petr Mašlej.

Novou zprávou je i to, že naši nemocní hráči z Vlašimi dnes poprvé absolvovali trénink. „Jedná se o osm hráčů. Věřím, že do neděle budou všichni v pořádku a budou připraveni na těžký zápas s Ústím,“ řekl Petr Mašlej.

Další infomace se týká zdravotního stavu kapitána mužstva Jana Buryána. „Magnetická rezonance naštěstí neodhalila poškození křížového vazu, ale „jen“ natažené postranní vazy. Odhadovaná doba léčby je šest týdnů,“ vyjádřil se ke zdravotnímu stavu naší opory Petr Mašlej.

V poslední době docházelo ke spekulacím o odvolání trenéra Leoše Kalvody. Tyto „zaručené“ informace se nezakládají na pravdě. „Trenér Kalvoda má plnou důvěru vedení. A v žádném případě se neuvažovalo o změně na postu hlavního kouče,“ ohradil se proti nepravdivým informacím sportovní manager Petr Mašlej.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná