Generální partner
Světlý režim
21. srpen 2020

Matúš Čonka zamířil do Zlatých Moravců, Pastornický, Ciupa a Galuška do F:NL

Kádr MFK zeštíhlil o čtyři jména. Levý bek Matúš Čonka zamířil na přestup do Zlatých Moravců, odchovanci a brankáři MFK Martin Pastornický s Jiřím Ciupou budou hájit barvy Třince a Petr Galuška se stěhuje do Prahy...

Po roce stráveném v Česku se Matúš Čonka vrací na Slovensko, kde bude nově oblékat dres FC ViOn Zlaté Moravce. V Karviné se dohodl tento devětadvacetiletý fotbalista na rozvázání smlouvy a v pátek se už hlásil na Slovensku. Za MFK Karviná nastoupil v šestadvaceti duelech a připsal si jednu asistenci. „Čonimu děkujeme za práci, kterou u nás odvedl a ve Zlatých Moravcích mu přejeme všechno nejlepší,“ pověděl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Na hostování do Třince zamířili gólmani Martin Pastornický s Jiřím Ciupou. Za exkarvinským koučem Romanem Nádvorníkem do pražského Slavoje Vyšehrad se stěhuje záložník Petr Galuška. „Kluci potřebují sbírat pravidelnou minutáž. Věříme, že tomu tak bude během celé sezóny, kterou stráví v klubech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY,“ dodal na adresu kmenových hráčů MFK Lubomír Vlk. 

Naopak zpátky z půlročního hostování ve slovenské Petržalce se vrátil gólman Libor Hrdlička, který tak během podzimu doplní dvojici Petr Bolek a Vladimír Neuman.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo