Generální partner
Světlý režim
13. červenec 2022

Michal Papadopulos pokračuje!

Skvělá zpráva pro karvinské fanoušky a celý klub! Kapitán Michal Papadopulos nekončí s profesionální kariérou a dál bude rozdávat fotbalovou radost. V Karviné podepsal novou smlouvu a po sestupu se pokusí s klubem o návrat mezi elitu.

Po bolestivém sestupu z FORTUNA:LIGY si kapitán MFK Karviná vzal pár týdnů na rozmyšlenou s tím, že si musí pořádně rozmyslet, co bude dál. Nyní už je jasno – bude pokračovat. „Jsme moc rádi, že se Michal takto rozhodl. Je to veliká osobnost v kabině i na hřišti a těší nás, že zůstává. V tréninku vypadá výborně, budeme ho moc potřebovat a věřím, že nám pomůže k postupu zpět do nejvyšší soutěže,“ uved spokojený sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Poslední dvě sezóny nejlepší karvinský střelec se cítí fajn, je plný energie a odhodlání porvat se o návrat mezi českou elitu. „Jakýmkoliv způsobem chci pomoct k návratu do ligy. Končit sestupem jsem nechtěl, navíc jsem zdravý a nic mě nebolí. To byly dva hlavní aspekty, které rozhodly o tom, že budu pokračovat,“ usmál se Michal Papadopulos.

Michal Papadopulos během dvou sezón v dresu MFK Karviná odehrál 62 prvoligových utkání a vstřelil 14 gólů! Další starty a góly přidá ve druhé nejvyšší soutěži...


Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo