Generální partner
Světlý režim
13. červenec 2021

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Michale, máte za sebou nejnáročnější část letní přípravy. Jaké to bylo pod vedením trenéra Jozefa Webera a jeho kolegů z realizačního týmu?
První tři týdny byly opravdu náročné. Nevím ale, jestli třeba jen pro mě s přibývajícím věkem (smích). Ne teď vážně – pro nás všechny to bylo náročné. Jsem rád, že už to nejtvrdší máme za sebou a pomaličku budeme najíždět na klasický blok. Těším se na to a hlavně se těším na ligové zápasy.

V sobotu odpoledne jste se vrátili ze soustředění – v Polsku jste strávili šest dnů. Zhodnoťte, prosím, herní kemp.
Kvalitní soustředění v pěkném prostředí s krásným hřištěm, které jsme měli pouze pro sebe. I oba soupeři, s kterými jsme se tam potkali, byli kvalitní. Z mého pohledu byl určitě lepší a kvalitnější druhý zápas, který skončil přestřelkou 3:3. I ten první nebyl špatný, ale hrálo se ve strašném vedru, to jsem si moc neužíval (úsměv). Každopádně každé soustředění je moc důležité pro zapracování nových hráčů. Po této stránce soustředění rovněž splnilo účel. Kluci mezi nás zapadli úplně bez problémů. Teď to bude o tom, abychom to ukázali i na hřišti.

V Polsku jste strávil podstatnou část kariéry. Potěšilo vás, že se cestovalo k našim severním sousedům?
To bylo fajn. Hlavně se necestovalo nikam daleko do Rakouska. To by bylo úmorné cestování. Jasně, do Rakouska se jezdí převážně kvůli soupeřům, ale my jsme ty polské měli také kvalitní. Takže v tom vůbec problém nevidím.

Čeká vás sobotní generálka a potom už první ligové kolo. Bude se už všechno točit okolo Pardubic?
Začátek týdne asi ještě bude trochu tvrdší, ale potom už bude všechno směřovat na Pardubice, které nás čekají na úvod.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná