Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

Mikuláš s čertem a andělem potěšili seniory

Dávid Guba, Petr Galuška a Jan Moravec navštívili v adventním čase Nový domov Karviná, kde pozdravili seniory, kterým předali dárečky, vyfotili se s nimi a v krátkosti podebatovali.
Dva dny před svátkem svatého Mikuláše udělali fotbalisté a celý klub MFK Karviná radost potřebným. Ve středu odpoledne se delegace vydala do Karviné-Nového Města, kde sídlí Nový domov, který poskytuje služby: Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. 

Za všechny promluvila a poděkovala sociální pracovnice – vedoucí pro aktivizační činnost - Irena Šafářová. „Návštěva z MFK Karviná nás všechny velice potěšila. Senioři i my jako personál jsme byli nadšení. Myslím si, že návštěvu doceníme až druhý den, až se to všem rozleží v hlavě a budeme o tom diskutovat. Moc děkujeme za dárečky i návštěvu, bylo to úžasné,“ řekla.

Mikuláš byl podle legendy známý svou štědrostí k potřebným či pomocníkem v nouzi atd. Seniorům hráči MFK donesli něco k dobrého k jídlu a pití, knihy, časopisy i plakáty. „Věřím, že jsme všem udělali radost. Rádi jsme pomohli a věřím, že se z toho stane tradice,“ podotkl Dávid Guba. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii