Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

Mikuláš s čertem a andělem potěšili seniory

Dávid Guba, Petr Galuška a Jan Moravec navštívili v adventním čase Nový domov Karviná, kde pozdravili seniory, kterým předali dárečky, vyfotili se s nimi a v krátkosti podebatovali.
Dva dny před svátkem svatého Mikuláše udělali fotbalisté a celý klub MFK Karviná radost potřebným. Ve středu odpoledne se delegace vydala do Karviné-Nového Města, kde sídlí Nový domov, který poskytuje služby: Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. 

Za všechny promluvila a poděkovala sociální pracovnice – vedoucí pro aktivizační činnost - Irena Šafářová. „Návštěva z MFK Karviná nás všechny velice potěšila. Senioři i my jako personál jsme byli nadšení. Myslím si, že návštěvu doceníme až druhý den, až se to všem rozleží v hlavě a budeme o tom diskutovat. Moc děkujeme za dárečky i návštěvu, bylo to úžasné,“ řekla.

Mikuláš byl podle legendy známý svou štědrostí k potřebným či pomocníkem v nouzi atd. Seniorům hráči MFK donesli něco k dobrého k jídlu a pití, knihy, časopisy i plakáty. „Věřím, že jsme všem udělali radost. Rádi jsme pomohli a věřím, že se z toho stane tradice,“ podotkl Dávid Guba. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii