Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2020

Milan Rundić přestoupil do polské Ekstraklasy

Po roce a půl opustil Karvinou srbský stoper Milan Rundić. Zatoužil po něm nováček polské nejvyšší soutěže Podbeskidzie Bielsko-Biala, kde v pátek 7. srpna podepsal smlouvu.

Stoper a příležitostný levý bek už v Karviné nepokračuje. Vedení MFK Karviná uvolnilo osmadvacetiletého fotbalistu o pár kilometrů dál k našim severním sousedům. Polského nováčka Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biala, kam nedávno zamířil i exkarvinský Gergö Kocsis, Rundić zaujal. „Na Milana přišla nabídka a po zralém uvážení jsme se rozhodli mu nebránit v přestupu. Miňo si u nás odvedl své, v dalším angažmá mu přejeme hodně zdraví a radost z fotbalu,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Milan Rundić přišel do Karviné v lednu 2019 a ihned si vybojoval stále místo v sestavě. Během podzimní části uplynulé sezóny z něj (dnes už bývalý) kouč František Straka udělal kapitána. Rundić v dresu MFK odehrál oficiálně 45 utkání (dvě barážová utkání se do oficiálních statistik nezapočítávají) a vstřelil 2 góly (oba z pokutových kopů).

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo