Generální partner
Světlý režim
18. leden 2012

Milosavljev hostuje ve Viktorii Žižkov

Záložník MFK OKD Karviná Vladan Milosavljev odchází na půlroční hostování do prvoligové Viktorie Žižkov.

Jako posilu do jarních bojů o udržení v Gambrinus lize si Vladana Milosavljeva vyhlédl trenér Viktorie Žižkov Roman Nádvorník. "Vladan odchází na vlastní přání. Po třech a půl letech v Karviné chce zkusit první ligu. Bude to pochopitelně oslabení, ale respektujeme přání hráče. Hostování je bez opce na přestup, v létě se Vladan vrátí," uvedl sportovní manažer Mětského fotbalového klubu Petr Mašlej.

"Doufám, že jsem udělal správný krok. Nejvyšší soutěž je pro mě výzvou, chci sám sobě i ostatním dokázat, že ji můžu hrát. Fanoušci i spoluhráči mi budou chybět, přeji Karviné úspěchy v jarní části soutěže," rozloučil se miláček ochozů Městského stadionu Vladan Milosavljev.

Srb Milosavljev posílil Karvinou v létě roku 2008 a ihned po svém příchodu se zařadil mezi klíčové postavy A mužstva. V letošní sezóně nastoupil v 15 druholigových zápasech a připsal si 2 branky a 3 asistence.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo