Generální partner
Světlý režim
18. leden 2012

Milosavljev hostuje ve Viktorii Žižkov

Záložník MFK OKD Karviná Vladan Milosavljev odchází na půlroční hostování do prvoligové Viktorie Žižkov.

Jako posilu do jarních bojů o udržení v Gambrinus lize si Vladana Milosavljeva vyhlédl trenér Viktorie Žižkov Roman Nádvorník. "Vladan odchází na vlastní přání. Po třech a půl letech v Karviné chce zkusit první ligu. Bude to pochopitelně oslabení, ale respektujeme přání hráče. Hostování je bez opce na přestup, v létě se Vladan vrátí," uvedl sportovní manažer Mětského fotbalového klubu Petr Mašlej.

"Doufám, že jsem udělal správný krok. Nejvyšší soutěž je pro mě výzvou, chci sám sobě i ostatním dokázat, že ji můžu hrát. Fanoušci i spoluhráči mi budou chybět, přeji Karviné úspěchy v jarní části soutěže," rozloučil se miláček ochozů Městského stadionu Vladan Milosavljev.

Srb Milosavljev posílil Karvinou v létě roku 2008 a ihned po svém příchodu se zařadil mezi klíčové postavy A mužstva. V letošní sezóně nastoupil v 15 druholigových zápasech a připsal si 2 branky a 3 asistence.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná