Generální partner
Světlý režim
6. květen 2013

Mišinský: Doháníme ztracené body z podzimu

V Čáslavi přidal útočník Vladimír Mišinský do své gólové sbírky dvě trefy. S pěti jarními a dvěma podzimními góly je nejlepším střelcem mužstva. Ještě by to však nemuselo být konečné číslo, protože dalších šest utkání mají Karvinští před sebou.

Vláďo, přivezli jste si výhru 3:1 z Čáslavi. Byl to povedený zápas po všech stránkách?

Ano. Zahráli jsme dobře a zaslouženě máme tři body. Čáslav však kousala, hlavně po snížení krátce po začátku druhého poločasu. Ale to je normální. Nakonec jsme zápas zvládli a zaslouženě vyhráli.

Vy jste se gólově prosadil hned dvakrát. První branku se vám podařilo vstřelil z penalty. Byl jste na ni určený?

Jasně. Trefil jsem to přesně tak, jak jsem si to představoval, takže dobré. Hlavně jsme se dostali do jednobrankového vedení a to nám pomohlo.

Prý jste penalty v týdnu trénoval, je to tak?

Vzal jsem si vzal pár balónů a zkoušel jsem si je. To je pravda (úsměv).

Pohled na tabulku respektive na bodový součet je o hodně veselejší. Přiblížili jste se na tři body devátému Ústí a ještě máte domácí utkání s Varnsdorfem k dobru…

Chtěli bychom skočit do té první poloviny tabulky. Bude to těžké, ale nevzdáváme to. Pokud zvládneme následující dva domácí duely, tak ta šance bude velká. Ale hodně jsme se zvedli. Z posledních pěti utkání máme čtyři výhry a doháníme to, co jsme poztráceli během sezóny, hlavně na podzim.

Sám jste chytil střeleckou formu! Kdo vás pokropil živou vodou?

Nikdo. Ale od té doby, co pravidelně nastupuji, se mi daří ty branky střílet. Samozřejmě mě to těší.

Máte vytyčenou gólovou metu, kterou byste chtěl do konce soutěžního ročníku pokořit?

Mám, ale neřeknu. Zatím jsem ji nepokořil, ale pokud se mi to podaří, tak se ji určitě dozvíte (smích).

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo