Generální partner
Světlý režim
2. září 2013

Mišinský: Ztracené body musíme získat v Praze

Ani nejlepší střelec ze vzájemných utkání proti Mostu, karvinský útočník Vladimír Mišinský, nic nezmohl. Obrana soupeře v čele s brankářem fungovala někdy i se štěstím velmi dobře, a tak se diváci gólu nedočkali.

Vláďo, odehráli jste celkem smolný zápas. Jak jste to viděl ze svého pohledu?

Šancí jsme měli požehnaně, ale bohužel si Most odvezl bod, pro který si evidentně přijel. Však to také bylo po utkání vidět. Pro nás je to pochopitelně ztráta.

Možná jste se vystříleli. V posledních dvou utkáních jste dali devět branek.

Ne, to si nemyslím. Je to jen o soustředění ve finální fázi. Měli jsme i trochu smůlu. Trefili jsme břevno a střely lítaly těsně vedle tyčí.

Po hodině hry jste se dostal na trávník místo Karola Pavelky. Hru jste hodně oživil a vlastně se celou půlhodinu hrálo na jednu bránu.

S Karolem jsme si to vyměnili. On mě střídal ve středu v Brumově a já jeho teď. Cítil jsem se dobře, jen škoda výsledku. Snažili jsme se, ale dotlačit míč do sítě se nám nepodařilo.

Krátce po vašem příchodu na hřiště jste se dožadoval penalty. Můžete popsat daný okamžik?

Šel jsem do hlavičky a najednou spadl míč na ruku jednoho z mosteckých hráčů. Ti mi samozřejmě tvrdili, že to byla moje ruka. V týdnu se podíváme na video a uvidíme, kde byla pravda. Já si však stojím za svým.

Po šesti kolech máte třináct bodů, ale mohlo jich být patnáct a dalo se na všechny týmy dívat z čela tabulky. Mrzí to?

Já bych z toho nedělal tragédii. Teď jedeme do Prahy a ztracené body si musíme vzít zpátky proti Bohemce. Pak nás čeká v domácím prostředí Vltavín. Chceme šest bodů.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná