Generální partner
Světlý režim
17. září 2019

Na Žižkov a Opavu za zvýhodněnou cenu!

Karvinští v příštím týdnu odehrají na domácím trávníku dvě utkání - MOL Cup proti Viktorii Žižkov a ligový duel s Opavou. Do neděle 22. září je v prodeji balíček na oba zápasy za zvýhodněnou cenu 220 Kč.
Nabitý konec září čeká na svěřence Františka Straky, na programu budou během čtyř dnů dva domácí duely a vedení klubu na to reaguje atraktivním zvýhodněným balíčkem vstupného na obě utkání. Od úterý 17. září až do neděle 22. září mají fanoušci možnost si v prodejní síti Ticketportal, v Městském domě kultury a kině Centrum zakoupit balíček vstupenek na duely s Žižkovem a Opavou. Cena balíčku je 220 Kč. 

Od pondělí 23. září se začnou vstupenky prodávat zvlášť – na MOL Cup v ceně 80 Kč pro dospělého a za polovinu pro dítě od 7 do 15 let. Na ligový duel s Opavou je jednotné vstupné ve výši 200 Kč. „Je nutné zmínit, že permanentkáři mají na pohárový duel vstup zdarma. Fanouškům, kteří permanentku nevlastní, nabízíme výhodnější cenu a jistotu, že se nebudou tlačit před slezským derby s Opavou v řadě u pokladen,“ informovala Pavla Žebroková z oddělení ticketingu. 

Před oběma zápasy se budou samozřejmě vstupenky prodávat i na pokladnách – před pohárovým utkání od 14:45 hodin, před zápasem FORTUNA:LIGY od 14:15 hodin. „Doporučujeme ovšem nákup v předprodeji,“ dodala Pavla Žebroková.

S Viktorií Žižkov se Karvinští utkají ve středu 25. září v 16 hodin, s Opavou v neděli 29. září od 15:30 hodin.Možnosti nákupu vstupenek

VIKTORIA ŽIŽKOV
  • Na webových stránkách Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod. a dle otevírací doby na prodejních místech Ticketportalu
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání (tj. 25.9.) od 14:45 hod.

    OPAVA

  • Na webových stránkách Ticketportalu a prodejních místech Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod.
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji 25.9. od 14:45 hod. a v den utkání (tj. 29.9.) od 14:15 hod. 
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo