Generální partner
Světlý režim
6. červen 2023

Nábor přilákal na šest desítek dětí

Holky a kluci různého věku si poslední neděli v květnu užili sportovní odpoledne v prima počasí a pod dohledem zkušených licencovaných trenérů. Tradiční nábor nových malých fotbalistů se opět vydařil!

Výborná nálada a nezvyklý frmol panoval v neděli 28. května na druhém travnatém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji. Právě tam chvíli po obědě byla pro holky a kluky připravena akce, kterou klub pořádá pravidelně.

Cílem náboru bylo pobavit se, zasportovat si zábavnou formou a trenérům ukázat, jak na tom děti jsou. To se podařilo. Pokaždé je důležité zmapovat si jejich pohybové schopnosti, kam patří například rychlost a síla a fotbalové dovednosti. Mezi jednotlivá stanoviště jsme zařadili skok z místa, slalom s míčem i bez, sprint na fotobuňky. Nechyběly ani disciplíny jako vedení míče, střelba na přesnost a samozřejmě se hrál i fotbal,uvedl hlavní trenér přípravek a organizátor náboru Michael Klos.

Spolu se svými kolegy si Klos vzal pár dnů na vyhodnocení a v tomto týdnu dojde ke kontaktování rodičů. Nejmenší děti (ročníky 2016 a mladší) můžou přijít všechny. Ročníky 2015, 2014 a 2013 pak na základě výběru a kontaktu s rodiči. U děvčat je to jednodušší – automaticky mohou dorazit všechna bez omezení věku.

Závěrem Michael Klos poděkoval všem zúčastněným i svým trenérským kolegům za pomoc. „Všechno klaplo na jedničku, za což jsme pochopitelně velice rádi. Už nyní chystáme další akci, která se bude konat na podzim,“ zakončil Michael Klos.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo