Generální partner
Světlý režim
26. srpen 2021

Návštěvní informace směrem k fanouškům pro nedělní utkání se Slavií

V neděli večer se na karvinském trávníku představí mistrovská Slavia. Je tedy důležité připomenout fanouškům důležité informace před návštěvou tohoto ostře sledovaného utkání. Zápas MFK Karviná - SK Slavia Praha se hraje 29. srpna od 19 hodin!

OTEVŘENÍ STADIONU A POKLADEN

Brány Městského stadionu v Karviné-Ráji se otevřou 1,5 hodiny před zápasem – tedy ve 17:30 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny – více informací ZDE.

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

STÁNEK S ANTIGENNÍM TESTOVÁNÍM

Tři hodiny před výkopem, tj. od 16 hod., bude k dispozici odběrový stan certifikované laboratoře (u hlavního vchodu Městského stadionu v Karviné-Ráji). Před testem je nutné vyplnit dotazník (bude na místě), který následně slouží jako potvrzení o bezinfekčnosti. S sebou je nutné mít kartičku pojištěnce, jelikož test je hrazený ze zdravotního pojištění a bude zdarma. Nárok na test zdarma má každá osoba, která nebyla testována v posledních sedmi dnech. Ostatní osoby se mohou otestovat za jednorázový poplatek 200 Kč.

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos. Respirátory budou k zakoupení i ve Fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Bufety se standardním sortimentem budou otevřeny.

KLUBOVÝ BULLETIN MFK KARVINÁ

Oblíbené bulletiny budou k dostání v klubovém fanshopu, na pokladnách a u turniketů. Výtisky najdou fanoušci také v OC Korso, hypermarketu Tesco, v Lidlu (Ká4), ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN, ve Slivkafé a v elektrocentru RODNEX - na tato místa budou rozvezeny během neděle.

FANSHOP

Obchod s klubovými suvenýry bude otevřen od 17:45 hodin. Fanoušci v něm najdou např. plakáty, podpisové kartičky, klobouky, psací blok velikosti A5 a mnoho dalšího.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo