Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2019

Neděle 1. září - termín duelu v Teplicích!

Ligová fotbalová asociace upřesnila osmé ligové kolo. Karvinští se v lázeňských Teplicích představí první neděli v září od 16:30 hodin.

486 km – takovou vzdálenost ukazuje Google mapa mezi stadiony Karviné a Teplic. Karvinští se na sever Čech vydají v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY, které na konci pracovního týdne upřesnila Ligová fotbalová asociace.

Po tomto utkání bude následovat první reprezentační přestávka. Ligový kolotoč se opět rozběhne v půlce září a svěřenci Františka Straky vyzvou na domácím trávníku Bohemians Praha 1905 (zatím neupřesněno). 

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?