Generální partner
Světlý režim
25. leden 2013

O konečné umístění se Znojmem

Zápasem proti soupeři z jihu Moravy zakončí Karvinští své účinkování v zimní Tipsport lize.

Domácí tým si přeje zakončit už tak úspěšný turnaj vítězstvím. Na Kovoně diváci uvidí zápas dvou druholigistů a v akci zřejmě také bývalého reprezentanta Marka Heinze, který má zajem ve Znojmě na jaře hrát, ale nejprve se musí domluvit kluby mezi sebou.

Zajímavostí je, že oba celky se potkají hned ve druhém jarním kole. Proto bude sobotní zápas určitým testem a oťukáním se. „Tím, že se střetneme hned v úvodu jarní části, si aspoň můžeme udělat o soupeři nějaký obrázek a zjistit, jak na tom je,“ prohlásil trenér Jan Pánik.

Pro Karvinou je to poslední zápas před úterním odjezdem na Slovensko, kde se během týdne utká se dvěma celky Corgoň ligy - Senicí a Banskou Bystricou. Poté už bude opět příprava pokračovat v domácích podmínkách.

Znojemští skončili ve skupině C, která se hrála v Brně, na druhém místě. Ze čtyř zápasů získali sedm bodů za dvě výhry, jednu remízu a jednu porážku. Zápas na Kovoně začne v sobotu ve 13 hodin, vstup je zdarma. Ještě před tímto zápasem je na programu zápas Orlové proti Frýdku Místku (11 hodin).

Dosavadní výsledky obou týmů

Karviná - Baník 1:0

Karviná - Olomouc 3:3

Karviná - Frýdek Místek 5:2

Karviná - Orlová 6:2

Znojmo - Slovácko 3:2

Znojmo - Brno 0:0

Znojmo - Jihlava 1:2

Znojmo - Zlín 3:1

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo