Generální partner
Světlý režim
1. červen 2021

Opce uplatněna - Lukáš Bartošák pokračuje!

S dobrými zprávami rozhodně není konec. Dres MFK Karviná bude i v nadcházející sezóně oblékat stabilní člen základní sestavy Lukáš Bartošák.

Třicetiletý univerzál, který může hrát na kraji hřiště v obraně i záloze, se po svém letním příchodu prakticky ihned etabloval do základní sestavy a patří k nejdůležitějším hráčům současného kádru. „I proto jsme se prakticky okamžitě „aktivovali“ opci, která byla zasazena do smlouvy. Lukáš je velice důležitý článek sestavy a my jsme rádi, že u nás zůstává,“ prohlásil spokojeně sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Pokračování Lukáše Bartošáka s potěšením kvituje také kouč Jozef Weber. „Lukáše jsem osobně před svým příchodem neznal, pouze z hřiště. Je to kvalitní fotbalista a důležitý článek sestavy stejně jako například Michal Papadopulos. Proto jsem moc rád, že s ním můžeme počítat a zůstává. Líbí se mi, jak o fotbale přemýšlí, to mám rád,“ nechal se slyšet Weber.

Lukáš Bartošák má na svém kontě 138 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal sedm přesných tref. V právě skončené sezóně zasáhl do 32 zápasů s bilancí tří gólů a čtyř asistencí.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná