Generální partner
Světlý režim
22. leden 2013

Orlová závěrečným soupeřem ve skupině

Ve středu po obědě (13:00) se zápasem Karviná-Orlová uzavře skupina D zimní Tipsport ligy. Již teď je skoro jasné, že Karvinští skončí na druhém místě. K prvenství by museli svého soupeře porazit minimálně o devět branek.

Ve fotbale a obecně ve sportu je možné všechno. Tudíž i výhra o devět branek je možná, ale přeci jen je reálnější konečné druhé místo ve skupině za Sigmou Olomouc. I kdyby domácí celek prohrál, stříbrnou pozici mu už nikdo nevezme. „S tím však nekalkulujeme. Do zápasu půjdeme naplno s cílem samozřejmě vyhrát, to je priorita. Každopádně vítězství o devět gólů je opravdu moc,“ je realistou trenér Jan Pánik.

Karvinští trenéři v pondělí na tréninku přivítali dva hráče ze Sigmy Olomouc, kteří přišli na zkoušku. Oba by měli do utkání s Orlovou zasáhnout. „Jak Milan Machalický, tak Jakub Rolinc by měli odehrát jeden poločas,“ prozradil Pánik.

Orlová v prozatímním průběhu turnaje nezískala ani bod. Postupně podlehla Sigmě 0:7, Frýdku Místku 1:2 a Baníku 1:3. V posledních dvou zápasech však měla i smůlu, kdy doplatila hlavně na neproměňování vyložených šancí. V utkání s Baníkem byla dokonce v prvním poločase lepším týmem.

Co se týče dalšího programu, tak každý tým měl před startem Tipsport ligy garantováno pět utkání. Tedy čtyři ve skupině a následně jedno o umístění. Dle předběžných informací by domácí celek měl hrát závěrečný zápas v sobotu od 11 hodin se Znojmem v domácím prostředí na Kovoně. Na oficiální potvrzení si však budeme muset počkat do zítřejšího, tedy středečního, odpoledne.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo