Generální partner
Světlý režim
18. srpen 2023

Patrik Čavoš posílí střed hřiště

Na konci minulé sezóny skončil po sedmi a půl letech v Českých Budějovicích a nyní má nové angažmá. Osmadvacetiletý poctivý střední záložník Patrik Čavoš podepsal smlouvu ve Slezsku. Karviná bude jeho druhou prvoligovou štací.

Rodák z Prahy si v novém působišti vybral dres s číslem 28 a s týmem už trénoval. „Potřebujeme zpevnit a zkvalitnit střed hřiště. Patrik je tím typem hráče, který nám určitě pomůže a jsem rád, že jsme se domluvili na podmínkách. Jde o zkušeného a pracovitého fotbalistu s více než stovkou prvoligových startů,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Odchovanec pražské Sparty, za kterou si ovšem žádný prvoligový start nepřipsal, se na nové angažmá těší – z jihu Čech se přesunul do Slezska. „Už jsem cítil, že to chce změnu. Chtěl jsem něco nového, a když se poštěstí, třeba i zahraničí. To nakonec nevyšlo! S vedením Karviné jsem byl dohodnutý, že v tom případě půjdu tady. Během tří dnů bylo hotovo a já se moc těším zpátky do kabiny a na hřiště,“ řekl bývalý mládežnický reprezentant s tím, že by rád svými výkony pomohl k poklidné sezóně.


Nového člena kádru přivítal i trenér Tomáše Hejdušek. „Patrik je kreativní fotbalista se zkušenostmi z nejvyšší soutěže. Pokud se potřebujeme středem dostat před soupeřovu obranu, tak svými zkušenostmi by nám měl pomoct. Typologicky takového hráče potřebujeme a věřím, že své kvality potvrdí i v našem dresu,“ řekl k Čavošovi trenér MFK Karviná.Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo