Generální partner
Světlý režim
23. květen 2013

Plány nám překazil rychlý gól, řekl Paleček

Do známého prostředí se vrátil brankář Lukáš Paleček. V Mostě tři roky působil. Inkasoval dva góly, jeden z penalty. Navíc hosté dohrávali v deseti, když se nechal hloupě vyloučit Vladimír Mišinský. Po čtyřech zápase tak vyšli bodově naprázdno.

Karvinský gólman se vrátil na místo, kde strávil tři sezóny. „Z osobního hlediska byl návrat samozřejmě příjemný. Přišlo pár známých a kamarádů, bylo to fajn. Ale nejdůležitější byl samotný zápas, který jsme nezvládli,“ prohlásil Paleček.

Ve středečním utkání si jistě zachytal víc než v zápasech proti HFK Olomouc nebo Varnsdorfu. „Most hrozil převážně z brejků a byl nebezpečný. Přesně jsme čekali, že i v domácím prostředí zvolí takovou taktiku. My jsme se chtěli prezentovat podobně, ale plány nám zhatil brzký inkasovaný gól,“ litoval Lukáš Paleček.

Byla klíčovým okamžikem brzká inkasovaná branka nebo vyloučení útočníka Mišinského? „Určitě ta první branka v sedmé minutě. Vyloučení Mišáka už byla taková dohra. My jsme i v deseti lidech hráli stejně jako v plném počtu, takže v tom to nebylo,“ nevymlouval se Lukáš Paleček.

Karvinští měli v průběhu utkání dvě jasné příležitosti, které bohužel neproměnili. Hlavně ta Fialova volala po gólu. „To měl Matěj propálit. Nestalo se, bohužel. Poté vlastně následovalo vyloučení, když Mišák reklamoval ruku u rozhodčího. Ale to je jedno, musíme to hodit za hlavu a připravit se na Sokolov,“ dodal „Palec“.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná