Mlade talenty

Pokračuje předprodej na sobotní duel proti Sigmě

25.10.2018 | redakce
 

Pokračuje předprodej na sobotní duel proti Sigmě V plném proudu je prodej vstupenek na domácí utkání proti týmu z Hané. Zápas 13. kola FORTUNA:LIGY začíná ve tři odpoledne.

 

Už druhý „anglický týden“ během října je před svěřenci Romana Nádvorníka – náročný z hlediska soupeřů nikoliv však z hlediska cestování, ostatně posuďte sami. V sobotu už zmíněný duel proti Sigmě Olomouc, ve středu MOL Cup proti Jablonci a další sobotu relativně krátký výjezd do Zlína.

Fanoušci a příznivci MFK Karviná si zatím mohou zakoupit s předstihem vstupenky na ligový zápas s Olomoucí na obvyklých místech (více ZDE). Navíc v sobotu před tímto utkáním se na pokladnách začnou prodávat vstupenky na pohárový duel s Jabloncem, který bude sehrán ve středu 31. října od 15:30 hod. na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

Na ligový duel proti Olomouci se ceny vstupenek pohybují od 50 Kč do 140 Kč. „Na MOL Cup půjdou permanentkáři zdarma a ostatní fanoušci zaplatí jednotné vstupné 80 Kč, děti od 7 do 15 let polovinu, tedy 40 Kč,“ informovala Pavla Nebroková z ticketingového oddělení klubu. A na závěr dodala, že v příštím týdnu klub oznámí zahájení prodeje vstupenek na listopadový domácí duel proti pražské Spartě!

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna