Generální partner
Světlý režim
17. srpen 2019

Poprvé doma! Béčko hostí v neděli Polanku

Karvinský rezervní tým se chystá na první domácí duel. V neděli od 10:15 hod. přivítá na Kovoně Polanku nad Odrou.
Svěřenci Čestmíra Kročila by rádi navázali na tříbodový zisk z prvního utkání na půdě Frenštátu pod Radhoštěm. „Doma bychom rádi samozřejmě pravidelně vyhrávali. Říkám ale na rovinu, že Polanka bude těžší soupeř, než byl Frenštát,“ je přesvědčený Kročil.

Béčku přijdou pomoct hráči A-týmu, kteří se nedostanou do nominace na odpolední ligový duel proti Liberci. „Bavili jsme se o tom, někteří kluci se potřebují rozehrát a mít zápasové zatížení. Počítám s tím, že jich hned několik nastoupí,“ dodal Čestmír Kročil.

Polanka nad Odrou je po Frenštátu druhým nováčkem Divize F. V minulé sezoně skončila o dva body druhá právě za už zmíněným týmem zpod Beskyd. Polanka začala sezónu domácí porážkou 0:1 od Dětmarovic, když v zápase byla lepším týmem, ale neproměnila ani penaltu. Jediný gól padl v jednatřicáté minutě od exkarvinského Řapka.

Utkání Divize F MFK Karviná B – FK SK Polanka nad Odrou bude odehráno v neděli 18. srpna od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude pan Jan Nápravník. 
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?