Generální partner
Světlý režim
17. říjen 2019

Postupy na finálové turnaje pro U10 a U11!

Oba kvalifikační dny v tomto týdnu přinesly týmům MFK Karviná velkou radost! Na finálové turnaje Ondrášovka Cupu se totiž dostaly týmy U10 i U11, které úspěšně zvládly domácí kvalifikaci.
U10

Kvalifikační turnaj se odehrál na umělé trávě, celá plocha se rozdělila na čtyři hřiště. Domácí tým pod vedením trenéra Dávida Krále splnili roli favorita a bez ztráty bodu postoupil na finálový turnaj. „Klukům chci poděkovat za jejich nasazení a odhodlání. Zápas od zápasu se zlepšovali a ukazovali, v čem je jejich síla. Ještě jednou díky celému týmu a skvělým fanouškům z řad rodičů za podporu,“ hodnotil Dávid Král.

Finálový turnaj pro kategorii U10 se bude hrát v termínu 23. a 24. května 2020. Místo bude upřesněno. 

Výsledky MFK - Baník 5:1, Třinec 4:1, Vítkovice 6:1. Poruba 9:3, Valašské Meziříčí 6:1, Hranice 8:1 a Rýmařov 7:0

Konečné pořadí: 1. MFK Karviná, 2. MFK Vítkovice, 3. Valašské Meziříčí, 4. Baník Ostrava, 5. SK Hranice, 6. Fotbal Třinec, 7. Jiskra Rýmařov, 8. Poruba.

U11

O den později vyběhli ke kvalifikaci také týmy U11. Karvinští tvrdě bojovali, vyhráli pět utkání ze sedmi a celkových patnáct bodů nakonec stačilo na postup. „Jsme rádi, že jsme mohli odehrát další kvalitní turnaj, při kterém hráči mohli ukázat své naučené dovednosti. Ve hře se stále držíme stejného konceptu, kterým je pro nás volba vlastního řešení. Postup je pro nás odměnou,“ prohlásil kouč U11 René Vicher.

Finálový turnaj pro kategorii U11 je na programu 9. a 10. května 2020. Místo bude upřesněno později.

Výsledky MFK – MFK-Kylešovice 4:2, MFK-HFK Olomouc 3:1, MFK-Třinec 2:1, MFK-Vítkovice 1:7, MFK-Frýdek-Místek 9:1, MFK-Hlučín 6:2, MFK-Baník Ostrava 1:7.

Konečné pořadí: 1. Baník Ostrava, 2. MFK Vítkovice, 3. MFK Karviná, 4. FrýdekMístek, 5. Hlučín, 6. HFK Olomouc, 7. Kylešovice, 8. Třinec

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.