Generální partner
Světlý režim
25. září 2017

Pracuji pro tým, usmíval se po výhře Eric Ramirez

Sedmý start v nejvyšší české soutěži proměnil v první gól. Venezuelský útočník Eric Ramirez vyrovnával ve 20. minutě na a nastartoval tým ke konečnému obratu a zisku tří důležitých bodů.

Opět nezchytili úvod utkání, kdy zbytečně inkasovali, ale velmi brzy byl opět stav vyrovnaný. Postaral se o to mladý útočník z Venezuely, který při absenci Tomáše Wágnera dostal opět šanci od začátku. „Celý zápas jsem si užil, ale pracuji pro tým. Věděli jsme, že to je velmi důležitý zápas a jsem rád, že se mi podařilo týmu pomoct. Získali jsme tři body, což je nejdůležitější,“ řekl po utkání novinářům ve své rodné španělštině osmnáctiletý borec.

Kouč Weber po utkání přiznal, že zvažoval dvě varianty. Buď by v útoku nechal Filipa Panáka, který na tomto postu hrál proti Sigmě, anebo se nabízel právě Ramirez, jak to mu bylo například v utkání na pražské Letné. „Jsem šťastný, že můžu hrát. Gól je něco navíc a jsem spokojený,“ podotkl s tím, že využil svého důrazu, když společně s Markem Janečkou šli do skluzu a právě on dopravil míč za brněnského Melichárka.

Během sedmi ligových utkání, pěti v Juniorské lize a dvou pohárových, si už mohl udělat podrobnější obrázek o českém fotbale. Jak tedy vnímá fotbal v Česku? „Jde o těžké soutěže, kde vám nedá nikdo nic zadarmo. Je složité se tady prosadit. Mně se to tentokrát podařilo i gólově. Jsem opravdu šťastný za sebe i tým, že jsme zvítězili,“ dodal závěrem Eric Ramirez.Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii