Generální partner
Světlý režim
14. červenec 2015

Předposlední zápas v přípravě proti ROW Rybnik

V pořadí už pátá zkouška v letní přípravě je před týmem kouče Webera. Ve středu od 11 hodin změří síly s třetiligovým polským klubem ROW Rybnik.

První a zároveň poslední zkouška proti týmu, který nehraje nejvyšší soutěž. I takto se dá charakterizovat následující duel proti (snad už) tradičnímu karvinskému soupeři. V zimní přípravě před dvěma a půl roky (2. března 2013), mohl polský tým oslavit v Karviné výhru 1:0.

V zimě 2014 (1. února) pak Karvinští soupeři porážku oplatili a vyhráli 2:0. Nyní se poprvé bude hrát na hřišti polského týmu. Právě poslední vzájemný duel si ze současného kádru pamatují pouze brankář Pindroch a záložníci Vaněk s Fialou.

Šestý tým minulé sezóny II. ligy (třetí nejvyšší soutěž) má od začátku přípravy nového trenéra – Dietmara Brehmera. Jeho svěřenci stihli zatím odehrát dva zápasy a v obou odešli poraženi. Nejprve nestačili na SFC Opava (0:3) a minulý týden podlehli nováčkovi polské nejvyšší soutěže Termalica Bruk Bet Nieciecza (1:4). Právě s tímto soupeřem se Karvinští potkali v generálce přesně před rokem a duel skončil bezbrankovou remízou.

Zápas KS Energetyk ROW Rybnik – MFK OKD Karviná začne ve středu 15. července v 11 hodin. Průběh zápasu sledujte na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo