Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2012

Příprava pokračuje regionálním derby

Ještě před dvěma měsíci hrála Karviná i Třinec stejnou soutěž. Po zpackaném jaru se však třinečtí připravují jen na třetí nejvyšší soutěž.

Karvinští mají za sebou dva přípravné duely z minulého týdne. Nejprve v úterý vyhráli na hřišti MFK Dubnica 3:0 a v pátek remizovali s polskými Gliwicemi na domácím stadionu 1:1, přestože byli v zápase lepší.

Úterní zápas s Třincem bude další šancí předvést se trenéru Pavlu Malurovi před odjezdem na herní soustředění do Rakouska. Motivaci rovněž bude mít nová tvář v dresu karvinského klubu, záložník Petr Wojnar. Ten se v Třinci narodil a také tam bydlí.

„Nějak moc to neprožívám. Několik kluků z týmu znám, ale jinak to nijak speciálně neberu, protože jsem za třinecké „áčko“ nikdy nehrál. Každopádně mě mrzí, že nezvládli minulou sezonu a budou hrát jen MSFL. Třinci by druhá liga slušela daleko víc,“ uvedl třiadvacetiletý Wojnar.

Třinec prozatím v přípravě ani jednou nezvítězil. Prohrál v Opavě 0:2 a ve dvou zápasech se slovenskými soupeři uhrál pouze bod s Dolním Kubínem za bezbrankovou remízu (Liptovskému Mikuláši podlehl 1:3). Zajímavostí určitě je, že generálním manažerem Třince je bývalý trenér MFK Karel Kula.

Utkání na hřišti U Bažantnice startuje v 10:30 hodin a vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo