Generální partner
Světlý režim
10. říjen 2019

Přípravka U9 zvládla kvalifikaci na Ondrášovku

První dva kvalifikační turnaje jsou minulostí. V úterý se představily týmy U8, ve středu U9. Týmy MFK zaznamenaly poloviční úspěch - z třetího místa postoupil tým U9, naopak U8 končí!
U8

Na dvou travnatých hřištích a dvou s umělým povrchem se ve Sportovním centru Kovona odehrál úterní turnaj pro ročníky 2012. Domácím se příliš nedařilo, připsali si pouze jednu remízu a šest porážek. „Kluci hráli s nadšením, turnaj je bavil. Budeme i nadále pokračovat v tréninku a dalších zápasech či turnajích. Doufám, že kluky bude dál fotbal bavit a budou se i nadále fotbalově vyvíjet,“ řekl trenér U8 Ondřej Hanzel.

Výsledky MFK – Baník Ostrava 2:6, Vítkovice 0:8, Třinec 1:4, Frýdek-Místek 1:10, Hranice 3:3, Poruba 0:7, Valašské Meziříčí 1:2.

Konečné pořadí: 1. Poruba, 2. Baník Ostrava, 3. Vítkovice, 4. Frýdek-Místek, 5. Třinec, 6. Valašské Meziříčí, 7. Hranice, 8. MFK Karviná.

U9

Středeční turnaj na stejném místě dopadl pro domácí tým pod vedením Ondřeje Hánla mnohem lépe. Třetí místo nakonec znamenalo postup! „Chtěli jsme přenést věci z tréninku do turnaje, především být úspěšní v soubojích jeden na jednoho. Ve většině zápasů to bylo v pořádku, hlavně v posledním vítězném proti Baníku,“ hodnotil spokojený kouč Hánl. 

Jeho svěřenci pětkrát vyhráli a dvakrát prohráli, v konečném součtu znamenalo třetí místo postup na finálový turnaj, který se uskuteční 30. a 31.5. na dosud neurčeném místě. „Je fajn a jsme rádi, že se nám podařilo využít domácího prostředí a opět po roce si zahrajeme finálový turnaj. Děkuji klukům za předvedené výkony a rodičům za podporu,“ dodal Ondřej Hánl.

Výsledky MFK - Budišov nad Budišovkou 7:2, Frýdek-Místek 3:1, Třinec 3:7, Bruntál 6:4, Poruba 2:6, Vítkovice 8:4, Baník Ostrava 7:3.

Konečné pořadí: 1. Baník Ostrava, 2. Poruba, 3. MFK Karviná, 4. Frýdek-Místek, 5. Třinec, 6. Vítkovice, 7. Bruntál, 8. Budišov nad Budišovkou.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii