Generální partner
Světlý režim
16. prosinec 2020

Prohlášení vedení klubu k chování trenéra Rady

Klub MFK Karviná reaguje na chování hostujícího trenéra, který na pozápasové tiskové konferenci urazil hlavního pořadatele.

Ostře se ohrazujeme proti chování trenéra FK Jablonec p. Petra Rady během úterního utkání 12. kola FORTUNA:LIGY vůči hlavnímu pořadateli tohoto zápasu. Pan Rada je znám svými cholerickými výlevy, ale incident z průběhu druhého poločasu vnímáme tak, že už překročil všechny únosné meze. 

Po utkání na tiskové konferenci byl hlavní pořadatel neprávem osočen doslova tak, že se chová „jako prase“, což vnímáme jako urážku. Přitom se hlavní pořadatel snažil situaci pouze uklidňovat bez použití vulgárních výrazů, ale smyslů zbavený trenér hostů jeho výzvy nebral v potaz. Žádný trenér ani člen realizačního týmu by si takové chování neměl dovolit, od toho je mezi střídačkami čtvrtý rozhodčí.

Chápeme, že emoce k fotbalu patří, ale měly by být nastaveny určité mantinely. Doufali jsme, že po ochladnutí emocí se Petr Rada za své chování omluví, ale nestalo se, což jsme očekávali. Mrzí nás ale, že do „své“ emoční hry zatáhl úplně zbytečně hlavního pořadatele.

Vedení klubu
MFK Karviná, a. s.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo