Generální partner
Světlý režim
1. únor 2013

Proti B. Bystrici nenastoupí Ciku a Vaclík

Druhé utkání herního kempu na Slovensku čeká na fotbalisty Karviné. V Banské Bystrici se utkají s místní Duklou. Po zápase je čeká cesta zpátky do Karviné.

Od úterý tráví fotbalisté Karviné čas ve slovenských Zlatých Moravcích na herním soustředění. Počasí zatím přeje a vše ostatní kolem ubytování a tréninkových podmínek je také v pořádku. „Trénujeme dvoufázově na umělé trávě. Kluci včera měli nejtvrdší trénink, ale ustáli to v pohodě. Využíváme také posilovnu i bazén. Kdybychom přijeli o týden později, tak už se připravujeme na přírodní trávě,“ informoval trenér Petr Mašlej.

Starosti realizačnímu týmu přidělali Elvist Ciku a Richard Vaclík, kteří chytili zřejmě chřipku. „Je to smůla. Oba jsme už poslali domů. Nemá cenu je tady držet. Ostatní jsou až na drobné šrámy v pořádku,“ řekl Mašlej.

V sobotu v pravé poledne čeká na Karvinou utkání v Banské Bystrici proti místní Dukle, po podzimu desátému celku Corgoň ligy. „Do utkání zasáhnou hráči, kteří nehráli proti Senici, ale nastoupili v utkání proti Znojmu. Naším záměrem je dorovnat hráčům minutáž tak, ať mají odehráno přibližně stejně,“ doplnil Petr Mašlej s tím, že ihned po utkání pokračuje výprava domů do Karviné.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo