Generální partner
Světlý režim
3. leden 2021

První zimní změnou je odchod Libora Hrdličky

Čerstvě pětatřicetiletý slovenský brankář se s klubem dohodl na ukončení spolupráce, Libor Hrdlička se vrací na Slovensko. Naopak po hostování v Třinci hlásí návrat odchovanec Jiří Ciupa.

Libor Hrdlička si připsal v dresu Karviné dvanáct prvoligových startů, další už nepřidá a nebude už ani figurovat na startu zimní zkrácené zimní přípravy. Jeho kariéra bude pokračovat v nejvyšší soutěži na Slovensku. Rodák z Bratislavy přišel do Karviné v létě 2019, v únoru 2020 odešel na hostování do FC Petržalka. Po sezóně se vrátil a na podzim působil jako trojka za Petrem Bolkem a Vladimírem Neumanem. 
 
Zápasovou praxi a minutáž sbíral v zápasech B-týmu. V Divizi F nastoupil k šesti zápasům z deseti. „S Liborem jsme se k 31. prosinci 2020 dohodli na ukončení smlouvy, která mu původně končila až v létě. Dostal nabídku ze Slovenska a vrací se domů. Jménem klubu Liborovi děkuji za odvedenou práci a do další kariéry mu přeji hodně štěstí, zdraví a vychytaných nul,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.
 
Naopak na startu zimní přípravy se bude trenérovi brankářů Branislavu Rzeszotovi hlásit odchovanec MFK Karviná Jiří Ciupa, který poslední půlrok strávil na hostování v druholigovém Třinci. Předtím byl zapůjčen třetiligovému Frýdku-Místku. 

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná