Generální partner
Světlý režim
3. srpen 2022

Radost dětí z Coerver kempu!

Celý minulý týden probíhal ve Sportovním centru Kovona Coerver kemp, na kterém se malí fotbalisté a fotbalistky zdokonalovali ve svých dovednostech pod vedením zkušených a licencovaných trenérů. Hned první den je přišli pozdravit a zapojit se do procesu i hráči A-týmu.

Každý den děti absolvovaly čtyři tréninkové jednotky. První tři byly zaměřené na zdokonalování herních činností (herní a zábavní formou) a závěrečný trénink byl o hře samotné. „Celý týden proběhl bez problémů, děti si to užily. Nejvíc pak hned první den návštěvu hráčů a realizačního týmu MFK Karviná. Z toho měli kluci i holky velkou radost, nečekali to. A především i samotní hráči, když byli malí, tak se určitě podobných kempů zúčastňovali. Myslím, že pro děti, když viděli a mohli si s dospělými fotbalisty zatrénovat nebo vyfotit, to byla a je velká motivace do budoucna,“ podotkl s úsměvem organizátor kempu Tomáš Červenka s tím, že kempu se zúčastnilo celkem čtyřiačtyřicet malých fotbalistů a fotbalistek.

Na konci týdne obdrželi malí účastnící Coerver kempu odměny za splněné úkoly během celého týdne. „Na to se také těšili,“ zasmál se Červenka.

Tomáše Červenku rovněž potěšilo, že nemusel řešit žádný úraz a již nyní se připravuje další ročník. V zimě pak proběhne mezi vánočními svátky i třídenní kemp v hale SC Kovona. „Aktuálně vše ladíme a brzy zveřejníme první informace,“ dodal. Zároveň poděkoval svým trenérským kolegům za spolupráci během celého týdne, protože mnohdy je těžké vše skloubit i s pracovními povinnostmi. Poslední červencový týden však všechno klaplo na podtrženou jedničku.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná