Generální partner
Světlý režim
29. listopad 2021

Rajmund Mikuš: Zápas ovlivnil konec první půle

Takhle si Rajmund Mikuš předvečer svých narozenin nepředstavoval, ale stalo se. Karvinští prohráli s Hradcem Králové v azylu v Mladé Boleslavi a cítili velkou křivdu.

Rajmunde, co rozhodlo o třetí porážce o jediný gól během pouhých sedmi dnů?
Určitě červená karta. Do té doby jsme Hradec prakticky k ničemu nepustili, neměli nic. Samozřejmě je škoda i té standardní situace, po které jsme dostali gól, protože kromě rozhodčího ten faul neviděl nikdo.

Jak moc ovlivnil závěr prvního poločasu celé utkání?
Hodně! Chtěli jsme se prát o co nejlepší výsledek, ale hrát proti soupeři v deseti je pokaždé těžké.

Ve středu je na programu dohrávka v Ďolíčku s Bohemkou, ve které budou scházet tři hráči základní sestavy. Je to velký problém?
Problém to určitě bude, protože jde o zkušené hráče. Ale na lavičce máme další kvalitní hráče a společně zabojujeme o co nejlepší výsledek.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo