Generální partner
Světlý režim
17. březen 2021

Reprezentační pozvánky: Sinyavskiy a Kokovas budou reprezentovat své země

Kromě Tomáše Ostráka se nominačních pozvánek dočkali i zahraniční hráči, kteří oblékají dres MFK Karviná - konkrétně Estonsko bude reprezentovat Vlasiy Sinyavskiy a dres řeckého národního týmu do 21 let oblékne Stylianos Kokovas.

Vlasiy Sinyavskiy
Pro ofenzivního krajního záložníka půjde o vskutku pikantní sraz, jelikož hned v prvním zápase nastoupí Estonsko proti České republice v kvalifikačním utkání o postup na MS 2022 v Kataru. Další zajímavostí je, že se bude hrát v A. Le Coq Areně, což je domovský stánek Flory Tallin – tedy klubu, odkud do Karviné Sinyavskiy přestoupil. „Pokaždé rád reprezentuji a moc se těším. Hlavně je to náš jediný domácí zápas. V dalších dnech hrajeme v Bělorusku a ve Švédsku,“ upřesnil čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Stylianos Kokovas
Řecká jednadvacítka vstoupí do nového kvalifikačního cyklu, na jehož konci bude účast na ME v Gruzii a Rumunsku, domácím zápasem proti Kypru. V Aténách se bude hrát ve čtvrtek 25. března.  

Róbert Mazáň
Slovenský bek figuruje mezi náhradníky a bude čekat na telefon z realizačního týmu. Slováky čekají tři kvalifikační utkání – na Kypru (24.3.), doma s Maltou (27.3.) a Ruskem (30.3.). 

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná