Generální partner
Světlý režim
9. březen 2013

Rezerva na Třinec nestačila

Předposlední přípravný zápas prohrál tým Jindřicha Dohnala u lídra MSFL z Třince 0:2. Obě branky vstřelil našemu béčku třinecký útočník Tomáš Gavlák.

V úvodu zápasu toho moc k vidění nebylo. Hosté dodržovali taktické pokyny, které dostali od trenéra Dohnala. Dopředu to také nijak slavné nebylo kromě jednoho pokusu Vladimíra Mišinského. První branka padla po půlhodině a chybě karvinských hráčů. „Udělali jsme jednu chybu, spíše hrubku, a Třinec toho využil,“ řekl trenér Jindřich Dohnal. Domácí Gavlák postupoval sám po nepovedené ofsajdové pasti na brankáře Hájka, kterého prostřelil.

Druhý poločas byl na šance bohatší. Oba týmy měly nějaké příležitosti ke skórování, ale prosadili se opět domácí zásluhou Gavláka, který tak po přiťuknutí od Václava Juřeny vstřelil svůj druhý gól v zápase. Své šance během druhé půle nevyužili Janík, Šimák nebo Hoffmann, proto odjela karvinská rezerva z Třince bez gólové radosti a tudíž také s porážkou.

„Do zápasu jsme šli s tím, že nebudeme riskovat a otevírat obranu, protože Třinec má kvalitu a ne nadarmo vede třetiligovou soutěž. To se nám dařilo půlhodiny. Poté jsme dostali lacinou branku. Druhý poločas už byl lepší, vytvořili jsme si snad čtyři dobré příležitosti ke skórování, ale kluci je nevyužili. Scházela nám přesnost a kvalita ve finální fázi, kdy jsme několikrát v rychlém brejku zbytečně ztratili míč. Kluci hráli na hranici možností, ale soupeř byl lepší,“ zhodnotil zápas Jindřich Dohnal.

Fotbal Třinec – MFK OKD Karviná B 2:0 (1:0)

Branky: 31. a 56. Gavlák

Sestava Karviné: Hájek (46. Pindroch) – Žebrok, Skácelík, Homola, Fiala (46. Badura) – Janík, Hoffmann – Fulnek, Kurušta, Zahatlan (65. Uher) – Mišinský (46. Šimák).

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná