Generální partner
Světlý režim
20. červen 2019

Sázka na budoucnost ze Sokolova - Daniel Stropek

Karvinský kádr se rozrostl o nové jméno. Dlouhodobou smlouvu se slezským klubem podepsal jednadvacetiletý talentovaný stoper Daniel Stropek.

Klubové vedení myslí na budoucnost. Stropka si vyhlédlo z druhého konce republiky a člen širšího kádru reprezentační jednadvacítky se okamžitě po podpisu dlouhodobého kontraktu připojil k týmu na soustředění v Polsku.

Odchovanec Sokolova (narozen 3.3.1998) strávil uplynulou v mateřském klubu, kde kopal FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Předtím působil pět let ve Slavii, v Praze prošel žákovskými a dorosteneckými kategoriemi. Hrál také za juniorskou „sešívaných“.

Sportovní ředitel Lubomír Vlk vnímá angažování Daniela Stropka jako investici do budoucna. „Všichni víme, že máme problémy se stopery. Věříme, že Daniel bude pro tým přínosem a probojuje se do základní sestavy. Je to mladý kluk s dobrou rozehrávkou, prošel pražskou Slavií a v minulé sezóně sbíral cenné zkušenosti v druholigovém Sokolově,“ představil v rychlosti nového člena karvinské kabiny sportovní ředitel Lubomír Vlk. 


Odchovanec západočeského Sokolova odehrál ve svém mateřském klubu celkem osmnáct utkání a vstřelil dva góly. Na karvinskou výzvu se těší. „Už jako malý kluk jsem snil o tom, že si jednou zahraji nejvyšší soutěž. Udělám vše pro to, aby se mi to v Karviné podařilo. Už při prvním kontaktu s karvinským vedením jsem věděl, že to je pro mě obrovská šance se fotbalově posunout výš,“ řekl Stropek.

První pocity z nového týmu? Jen pozitivní. „V týmu je zdravá konkurence a věřím, že budeme i dobrá parta. Realizační tým na mě také udělal skvělý dojem. Věřím, že společně sezónu zvládneme ke spokojenosti všech,“ dodal Daniel Stropek.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo